Návod

 • úvod
 • recenze
 • tým
 • technika
 • obrázky
 • tipy atriky
 • návod
 • cheaty
 • diskuse
 • odkazy
 • download
 • email


 • Zde je návod na Commandos 2. Postupem času tu bude kompletní návod na všechny mise včetně bonusových. Návod je na obtížnost normal a jsou v něm zakombinovány všechny úkoly (i vedlejší).

  Training camp 1
  cíle - zneškodnit nepřátele
  vedlejší cíle - prohledat krabice, zneškodnit miny
  tým - pyrotechnik a zloděj

  Pomocí pyrotechnika omračte pěstí vojáka stojícího vedle křoví a svažte ho. Zaneste ho do skrytu a oberte ho o zbraň a cigarety. Hoďte cigarety na cestu a počkejte na patrolujícího vojáka. Také ho omračte a svažte. Oberte ho o pušku a jděte omráčit a svázat muže u závory a vojáka, který kouří v křoví. Oberte je o zbraně a vylezte se zlodějem na sloup. Přeručkujte až na konec drátu a tam slezte. Odemčete a prohledejte bednu. Naleznete nůžky a 2 granáty. Přelezte zpět a granáty předejte pyrotechnikovi. Vemte nůžky a odstraňte ostnatý drát. S pyrotechnikem zneškodněte miny v okolí celého plotu a jděte s ním i omráčit a svázat vojáka na kontrolním stanovišti. V bedně u hlídací budky si můžete vzít lekárničky, a poté hoďte granát mezi čtyři vojáky. Můžete je také postrřílet puškou z místa, kde stál první voják, ale ne vždy se to podaří.

  Training camp 2
  cíle - zneškodnit nepřátele, zavolat vysílačkou z budovy, zničit tank a pomocnou jednotku
  vedlejší cíle - prohledat krabice
  tým - zelený baret, pyrotechnik a řidič

  Vojáka pod stromem zneškodněte zeleným baretem a odtáhněte ho do bezpečí. Oberte ho o cigarety a zbraň, cigarety hoďte na místo, kam se dívá voják, který byl nad ním. Zneškodněte i vojáka za pytlemi. Kapitána odstraňte, když bude mluvit se zdí a seberte mu klíče. Postřílejte 3 vojáky na schodech a také je oberte. Zastřelte 2 muže, kteří obstřelují spojence a třetího, který se schovává za bednou také zastřelte. Oberte je o vše, prohledejte bednu, kde naleznete léky a jídlo a jděte kontaktovat spojence. Zastřelte vojáka v okně, vojáka poblíž dveří budovy a počkejte si na velitele, kterého také zneškodněte. Vraťte se zpět cestou, kterou jste přišli,oberte mrtvé vojáky, jděte k levému dolnímu rohu a nastavte si pohled a vzdálenost tak abyste mohli najednou zastřelit všech pět vojáků. V bedně naleznete 3 granáty, 2 kouřové granáty a dvě zápalné lahve. Vemte řidiče a hoďte zápalnou lahev oknem do budovy. Odemkněte dveře s tím, kdo má klíče a uvnitř si v bedně vemte miny a dynamit. Kontaktuje rádiem velitelství a připravte se na útok. Dejte miny kamkoli na cestu,vemte spojence a nechte je ležet před barikádou, aby mohli po vojácích střílet. Dejte je maximálně k poslednímu sloupu a svoji jednotku schovejte za barikádu. Zmáčkněte tlačítko, které se vám objevilo poté co jste použili rádio a za chvíli dorazí vojáci. Spojenci by je měli všechny vystřílet, ale pro jistotu jim pomožte tím, že po nich budete házet gránáty. Jediný kdo z nich zbyde bude cizí snniper, kterého s patřičné vzdálenosi střelte, nebo po něm hoďte granát. Dobré je pokud už zbyde jen sniper schovat se s pyrotechnikem do křoví, které je v pravém horním rohu a hodit po něm již zminňovaný granát. Pokud zabijete všechny vojáky, přijede tank s kterým si poradí nastražené miny.

  Mise 1 - Night of the Wolves
  cíle - skontaktovat zajatce, ukradnout klíče, ukradnout enigmu a dekódovat s ní správu, zavolat rádiem
  vedlejší cíle - skonkaktovat Natashu, ukradnout ID dokumenty
  tým - zloděj, Natasha, Whiskey


  Vylezte z lodi a doplavte k molu naproti budově (1). Zhruba uprostřed cesty se, ale musíte potopit, aby vás nespetřili vojáci. Vlezte do domu (1) dveřmi napravo a promluvte si se zajatcem. Vemte si do batohu Whiskeyho a vejděte do budovy (2). Vojáky uvnitř omamte pěstí a jděte za Natashou (nezapomeňte za sebou zavřít dveře !).Promluvte si s ní a prohledejte místnost (najdete tam bonusový obrázek, léky a cigarety). Vedlejší místnost také prohledejte (najdete tam uspavací pilulky, maso a u vojáka kleště). V horní místnosti můžete vypnout elektrický plot. Vylezte ven a přemístěte se do budovy (4). Prohledejte krabice (je v nich bonusový obrázek a jídlo). V jedné krabici naleznete víno - dejte do něj uspávací prostředky (otevřete krabici, klikněte na pilulky a přetáhněte je na víno, které by mělo ozelenat). Vyjděte ven, znovu se tam vraťte a u generálova asistenta najdete klíče. V budově (5) najdete jeden bonusový obrázek. S Natashou jděte zavolat generála z budovy (6), kde najdete 2 bonusové obrázky. Se zlodějem se rychle přemisťte do budovy (7) a otevřete ji klíčemi, které jste ukradli asistentovi. Omračte vojáka a z trezoru vemte enigmu. Jděte na místo (8) a s Natashou zabavte vojáka před dveřmi. Se zlodějem vejděte do budovy a zavolejte rádiem. Nakonec se zlodějem jděte od budovy (8) a tam se schovejte pod postel.